GroupWise 2012 Update Workshop
In deze workshop gaan we aan de slag om een bestaande GroupWise 6.5/7/8 omgeving te upgraden naar de nieuwe GroupWise 2012 versie. In vergelijking met soortgelijke oplossingen is de upgrade van GroupWise op zich niet zo moeilijk, mits zo'n project goed wordt voorbereid. Met GroupWise 2012 heeft Novell gezorgd voor een gestroomlijnde upgrade procedure en de nodige tools.
In deze training komt allereerst de inventarisatie van de huidige omgeving aan bod, waarbij we ook aandacht besteden aan de architectuur van GroupWise. Doel is om de downtime als gevolg van de upgrade te minimaliseren en de uitrol van de nieuwe GroupWise 2012 client software zo efficient mogelijk uit te voeren.
Met GroupWise 2012 wordt er een totaal vernieuwde GroupWise Webaccess geleverd, die in vergelijking met vorige vesies op een totaal andere manier wordt geïnstalleerd en geconfigureerd.
Ook wordt de installatie, configuratie en gebruik van de GroupWise Publishing Host uit de doeken gedaan, een onderdeel van GroupWise dat nog te weinig gekend en gebruikt wordt.
Naast het upgraden van het GroupWise systeem op zich komt het upgraden van de client uitgebreid aan bod.
Al met al biedt deze in tweedaagse training alle kennis om de upgrade naar GroupWise 2012 efficient en effectief uit te voeren.
Ook de integratie met Novell Vibe staat op het programma.
Het gaat in deze training met name om de back-end én de upgrade van de client software. De vele nieuwe features van GroupWise 2012 worden uitgelegd in de "GroupWise Poweruser" en de "GroupWise Jumpstart" training. Het upgraden van alle onderdelen de de client wordt bahandeld in "GroupWise 2012 Update Workshop - 2 dagen"
Uiteraard bespreken we allereerst wat de vereisten zijn voor deze nieuwe versie.
We bespreken de veranderingen in de GroupWise database en in eDirectory en gaan vervolgens aan de slag met de nieuwe ConsoleOne snapins.
Vervolgens voeren we de upgrade van het domein en het postkantoor uit, uiteraard inclusief de upgrade van de MTA en de POA.
Dan volgt direct daarna de upgrade van de GWIA en bespreken we de nieuwe opties.
Daarna komt de upgrade van WebAccess en bekijken we de nieuwe manier van configuratie en de de nieuwe features die deze versie van WebAccess voor de gebruiker biedt.
Natuurlijk komen ook alle nieuwe mogelijke beheersinstellingen en verbeteringen door.
De upgrade wordt uitgevoerd van een GroupWise 8 systeem op een Linux backend.
- Algemeen:
- Prijs: € 495
- Duur: 1 dag
- Taal: Nederlands
-
U bepaalt waar
(wat betekent dit?)
25 juni 2012
- Functies:
- IT Systeembeheer
- Netwerk Professional
- Consultant
- Categorie:
- Collaboration

